Terminarz dla klubu: TS POMORZE POTĘGOWO

Sezon: Sezon 2020

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2020-08-09 16:00 TS POMORZE POTĘGOWO 1 : 1 KS Damnica
L 2 2020-08-15 17:00 Błękitni Główczyce 0 : 2 TS POMORZE POTĘGOWO
L 3 2020-08-23 16:00 TS POMORZE POTĘGOWO : Słupia Charnowo
L 4 2020-08-30 17:00 Szansa Siemianice 2 : 4 TS POMORZE POTĘGOWO
L 5 2020-09-05 16:00 TS POMORZE POTĘGOWO 2 : 5 GRYF II SŁUPSK
L 6 2020-09-12 14:00 Skotawia Dębnica Kaszubska 5 : 2 TS POMORZE POTĘGOWO
L 7 2020-09-20 16:00 TS POMORZE POTĘGOWO 0 : 6 Stal Jezierzyce
L 8 2020-09-27 16:00 Polonez Bobrowniki 6 : 1 TS POMORZE POTĘGOWO
L 9 2020-10-04 15:00 TS POMORZE POTĘGOWO 1 : 2 Garbarnia Kępice
L 10 2020-10-11 15:00 TS POMORZE POTĘGOWO 2 : 5 Rowokół Smołdzino
L 11 2020-10-17 15:30 Unison Machowino 0 : 2 TS POMORZE POTĘGOWO
L 12 2020-10-25 14:00 TS POMORZE POTĘGOWO 4 : 1 Słupia Kobylnica
L 13 2020-10-31 13:00 Sokół Szczypkowice 1 : 3 TS POMORZE POTĘGOWO
L 14 2021-03-21 14:00 KS Damnica : TS POMORZE POTĘGOWO
L 15 2021-03-28 14:00 TS POMORZE POTĘGOWO : Błękitni Główczyce
L 16 2021-04-03 00:00 Słupia Charnowo : TS POMORZE POTĘGOWO
L 17 2021-04-11 14:00 TS POMORZE POTĘGOWO : Szansa Siemianice
L 18 2021-04-18 15:30 GRYF II SŁUPSK : TS POMORZE POTĘGOWO
L 19 2021-04-25 14:00 TS POMORZE POTĘGOWO : Skotawia Dębnica Kaszubska
L 20 2021-05-01 17:00 Stal Jezierzyce : TS POMORZE POTĘGOWO
L 21 2021-05-09 14:00 TS POMORZE POTĘGOWO : Polonez Bobrowniki
L 22 2021-05-15 16:00 Garbarnia Kępice : TS POMORZE POTĘGOWO
L 23 2021-05-22 00:00 Rowokół Smołdzino : TS POMORZE POTĘGOWO
L 24 2021-05-30 14:00 TS POMORZE POTĘGOWO : Unison Machowino
L 25 2021-06-05 16:00 Słupia Kobylnica : TS POMORZE POTĘGOWO
L 26 2021-06-12 17:00 TS POMORZE POTĘGOWO : Sokół Szczypkowice

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

KKP Garbarnia Kępice

Sezon: Sezon 2020

LikeBox

Terminarz

KKP Garbarnia Kępice

Kolejka: 13

Słupia Charnowo   :   Skotawia Dębnica Kaszubska
Sokół Szczypkowice  1 : TS POMORZE POTĘGOWO
Błękitni Główczyce  1 : Stal Jezierzyce
Szansa Siemianice  3 : GRYF II SŁUPSK
Słupia Kobylnica  5 : Rowokół Smołdzino
KS Damnica  2 : Polonez Bobrowniki
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2021-04-17
sobota, 12:00

L

Garbarnia Kępice : Kolejarz Chojnice
2021-04-17
sobota, 16:00

L

Garbarnia Kępice : Stal Jezierzyce
2021-04-24
sobota, 11:00

L

KS Damnica : Garbarnia Kępice
2021-04-24
sobota, 16:00

L

KS Damnica : Garbarnia Kępice
2021-05-01
sobota, 12:00

L

Garbarnia Kępice : Magic Niezabyszewo
2021-05-01
sobota, 16:00

L

Garbarnia Kępice : Polonez Bobrowniki
2021-05-08
sobota, 00:00

L

Jantar Ustka : Garbarnia Kępice
2021-05-08
sobota, 16:00

L

Błękitni Główczyce : Garbarnia Kępice

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 30

Liczba odwiedzin łącznie: 12857

Statystyki Szczegółowe