Terminarz dla klubu: Skotawia Dębnica Kaszubska

Sezon: Sezon 2020

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2020-08-09 17:00 Skotawia Dębnica Kaszubska 4 : 0 Szansa Siemianice
L 2 2020-08-16 12:00 GRYF II SŁUPSK 4 : 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
L 3 2020-08-23 14:00 Skotawia Dębnica Kaszubska 1 : 1 Garbarnia Kępice
L 4 2020-08-30 16:00 Skotawia Dębnica Kaszubska 1 : 1 Stal Jezierzyce
L 5 2020-09-05 17:00 Polonez Bobrowniki 1 : 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
L 6 2020-09-12 14:00 Skotawia Dębnica Kaszubska 5 : 2 TS POMORZE POTĘGOWO
L 7 2020-09-19 16:30 Rowokół Smołdzino 1 : 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
L 8 2020-09-26 15:00 Skotawia Dębnica Kaszubska 4 : 0 Unison Machowino
L 9 2020-10-03 15:00 Słupia Kobylnica 3 : 5 Skotawia Dębnica Kaszubska
L 10 2020-10-11 14:00 Skotawia Dębnica Kaszubska 2 : 0 Sokół Szczypkowice
L 11 2020-10-18 12:00 KS Damnica 4 : 4 Skotawia Dębnica Kaszubska
L 12 2020-10-24 15:00 Skotawia Dębnica Kaszubska 6 : 0 Błękitni Główczyce
L 13 2020-10-31 13:00 Słupia Charnowo : Skotawia Dębnica Kaszubska
L 14 2021-03-21 13:00 Szansa Siemianice : Skotawia Dębnica Kaszubska
L 15 2021-03-27 15:00 Skotawia Dębnica Kaszubska : GRYF II SŁUPSK
L 16 2021-04-03 11:00 Garbarnia Kępice : Skotawia Dębnica Kaszubska
L 17 2021-04-10 17:00 Stal Jezierzyce : Skotawia Dębnica Kaszubska
L 18 2021-04-17 16:00 Skotawia Dębnica Kaszubska : Polonez Bobrowniki
L 19 2021-04-25 14:00 TS POMORZE POTĘGOWO : Skotawia Dębnica Kaszubska
L 20 2021-05-01 16:00 Skotawia Dębnica Kaszubska : Rowokół Smołdzino
L 21 2021-05-08 17:00 Unison Machowino : Skotawia Dębnica Kaszubska
L 22 2021-05-15 16:00 Skotawia Dębnica Kaszubska : Słupia Kobylnica
L 23 2021-05-22 17:00 Sokół Szczypkowice : Skotawia Dębnica Kaszubska
L 24 2021-05-29 16:00 Skotawia Dębnica Kaszubska : KS Damnica
L 25 2021-06-05 16:30 Błękitni Główczyce : Skotawia Dębnica Kaszubska
L 26 2021-06-12 17:00 Skotawia Dębnica Kaszubska : Słupia Charnowo

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

KKP Garbarnia Kępice

Sezon: Sezon 2020

LikeBox

Terminarz

KKP Garbarnia Kępice

Kolejka: 13

Słupia Charnowo   :   Skotawia Dębnica Kaszubska
Sokół Szczypkowice  1 : TS POMORZE POTĘGOWO
Błękitni Główczyce  1 : Stal Jezierzyce
Szansa Siemianice  3 : GRYF II SŁUPSK
Słupia Kobylnica  5 : Rowokół Smołdzino
KS Damnica  2 : Polonez Bobrowniki
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2021-04-17
sobota, 12:00

L

Garbarnia Kępice : Kolejarz Chojnice
2021-04-17
sobota, 16:00

L

Garbarnia Kępice : Stal Jezierzyce
2021-04-24
sobota, 11:00

L

KS Damnica : Garbarnia Kępice
2021-04-24
sobota, 16:00

L

KS Damnica : Garbarnia Kępice
2021-05-01
sobota, 12:00

L

Garbarnia Kępice : Magic Niezabyszewo
2021-05-01
sobota, 16:00

L

Garbarnia Kępice : Polonez Bobrowniki
2021-05-08
sobota, 00:00

L

Jantar Ustka : Garbarnia Kępice
2021-05-08
sobota, 16:00

L

Błękitni Główczyce : Garbarnia Kępice

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 30

Liczba odwiedzin łącznie: 12857

Statystyki Szczegółowe