2022-09-13 22:07  -  Garbarnia Kępice

Start Miastko – Garbarnia Kępice 3:1 (1:1)

Druga połowa pokazała nasze braki, porażka w Miastku

Nie można odmówić naszym zawodnikom ambicji i chęci do gry w sobotnim starciu w Miastku ze Startem. Dawne derby powiaty miasteckiego przyniosły wiele emocji, szkoda że w końcowym rozrachunku doznajemy drugiej porażki.

W pierwszych minutach spotkania gospodarze marnują dwie znakomite sytuacje, po kilku minutach golkiper gospodarzy pięknymi paradami broni strzały Piotr Miernika i Łukasza Wołczki. W 36 minucie prowadzenie Startowi daje Przemysław Spalik. Na wyrównanie czekaliśmy 8 minut, w 44 minucie Kamil Wójcik bardzo przytomnie zachowuje się w polu karnym i po profesorsku doprowadza do wyrównania.

W szatni nasz zespół mocno się mobilizował na drugą połowę meczu, niestety to gospodarze zaczęli z dużym rozmachem zdobywając w 48 minucie ponowne prowadzenie. Bramkę zdobywa Rafał Degis. Garbarze próbowali odrabiać straty, jednak kolejne zmiany nie przynosiły poprawy gry czego efektem trzecie trafienie dla gospodarzy w 60 minucie meczu.

Obie drużyny miały szansę na zmianę wyniku, zawodziła skuteczność.

Na trybunach sporo kibiców miejscowych i naszych, szkoda że zabrakło jakiegokolwiek dopingu dla obu ekip, mecz nabrałby dodatkowej otoczki.

Start Miastko - Garbarnia Kępice 3;1 (1;1)

Bramki: 1-0 – 36 min. Przemysław Spalik, 1:1 – 44 min. Kamil Wójcik, 2:1 – 48 min. Przemysław Degis, 3:1 – 60 min. Bartłomiej Szwajczewski

Żółte kartki: Marcel Stanischewski, Kamil Pelowski

Garbarnia Jakub Żuliński - Łukasz Wołczko (59 min. Dominik Nowak), Kamil Pelowski ( 88 min. Michał Ćwierz), Oskar Stępień, Adam Hostyński, - Piotr Miernik ( 70 min. Mateusz Klimek) Wojtek Łuczak, Jarosław Radzki ( 88 min. Damian Boho) Adam Mokwa (58 min. Tymoteusz Lange ) – Marcel Stanischewski, Kamil Wójcik

Ławka rezerwowych: Szymon Gołąbiowski, Tomasz Fidelus

Start Miastko - Garbarnia Kępice 3:1 (1:1)  KO 10.9.2022 obrazek 1
Start Miastko - Garbarnia Kępice 3:1 (1:1)  KO 10.9.2022 obrazek 2
Start Miastko - Garbarnia Kępice 3:1 (1:1)  KO 10.9.2022 obrazek 3
Start Miastko - Garbarnia Kępice 3:1 (1:1)  KO 10.9.2022 obrazek 4
Start Miastko - Garbarnia Kępice 3:1 (1:1)  KO 10.9.2022 obrazek 5
Start Miastko - Garbarnia Kępice 3:1 (1:1)  KO 10.9.2022 obrazek 6