Garbarnia Kępice - Słupia Charnowo 7:0(1:0)

Słupia Charnowo

:

7 bramek na pożegnanie piłkarskiej jesieni!
Garbarnia Kępice - Słupia Charnowo 7:0 (1:1)

Efektowana wygrana na koniec w sumie udanej piłkarskiej jesieni. Słupia, mimo sporych problemów kadrowych przyjechała na zaległy mecz w sobotnie przedpołudnie, mając do dyspozycji 11 zawodników. W pierwszej połowie broniła się dzielnie, cuda w bramce wyczyniał ich golkiper.

My bez energii, jakby szczęśliwi, że już za chwilę koniec piłkarskich zmagań. Pierwszego gola zdobywamy na raty, bramkarz broni po strzale naszego napastnika, skutecznie dobija Karol Waszak.

Piłkarze po ostrej reprymendzie w szatni, rozpoczęli drugą połowę w trochę większym tempie, rywal co oczywiste, nie mając rezerwowych, z każda kolejną minutą tracił siły. W 56 minucie, będący 4 minuty na murawie Piotr Miernik zdobywa swoje pierwsze trafienie. Pomiędzy 72 minutą, a 75 minutą spotkania zdobywamy 3 kolejne bramki, skutecznością popisują się kolejno: Mateusz Klimek, Piotr Miernik i Wojtek Łuczak.

Ostatnie 15 minut meczu to raczej gra w hokeja. Rywale zostali na murawie w 9-tkę, trudno im było groźniej zaatakować naszą bramkę. Dokładamy jeszcze dwa trafienia: Piotra Miernika w 82 minucie, który tym samym skompletował klasycznego hat-trica oraz Kamila Pelowskiego w 88 minucie.
Wynik meczu byłby z pewnością dwucyfrowy gdyby nie bramkarz gości, który bronił bardzo dobrze i szczęśliwie!

Cieszy udane zakończenie rundy jesiennej, piłkarze mają teraz wolne, czas na zaleczenie kontuzji i urazów, choć w najbliższym czasie otrzymają indywidualne wytyczne do treningu, aby lepiej rozpocząć zimowe przygotowania.

Dziękujemy wszystkim graczom za zaangażowanie i grę dla naszego klubu, kibicom za wsparcie, bo co to byłby za klub bez tak dużej ilości fanów.

Wiosna wróci na boiska w kwietniu, my jeśli wirus pozwoli, spotykamy się 1 stycznia 2021 na meczu noworocznym, dokładnie o 13.46 rozpoczynając świętowanie 75 rocznicy powstania klubu.

Garbarnia Kępice – Słupia Charnowo 7:0(1:0)

Bramki: 1:0 – Karol Waszak (31 min), 2:0 – Piotr Miernik (56 min), 3:0 – Mateusz Klimek (72 min), 4:0 – Piotr Miernik (74 min), 5:0 – Wojtek Łuczak (75 min), 6:0 – Piotr Miernik (82 min), 7:0 – kamil Pelowsksi (88 min)
Żółte kartki: Adam Hostyński, Kamil Setny

Garbarnia Kępice: Michał Kędzia – Damian Cherbeć (51 min. Piotr Miernik), Kamil Pelowski, Oskar Stępień, Łukasz Wołczko (60 min. Łukasz Adamowicz) – Adam Hostyński, Karol Kostuch, Wojtek Łuczak, Kamil Setny (68 min. Tomasz Fidelus), Karol Waszak (50 min. Mateusz Klimek) – Bartek Ujma (78 min. Bartek Błaszkiewicz).
Ławka rezerwowych: Filip Klimek, Jakub Dramiński

2020-11-07 11:00